UFO BUFO On The Road w/Braidrop LIVE

UFO BUFO On The Road w/Braidrop LIVE - Večerní Praha 2024

Událost pořádá Ufo Bufo festivalCyreal a další (3)

Mayapur club, Izraelská 6, Praha 10

Trvání: 9 h 30 min

Veřejná  · Kdokoli na Facebooku i mimo něj

Žabí posádka na výletě dorazí do stověžaté Prahy! Pozvání přijal Braindrop až z Indie, který zahraje 2 live sety: dark progressive a dark psychedelic. Doplní ho nadějný mladý dj Franta Masakr z Vesellka sound system, který nám zahraje rychlý twillight časně ranní set na závěr celé akce a UFO BUFO team DJs a Deco týmy.
🛸 Těšíme se na vás 🐸

CZ
Sumith Suresh aka Braindrop se do ČR vrací po několika letech. Patří k jedněm z nejznámějších undergroundových hudebních umělců z Indie. Jeho hudba se pohybuje v širokém spektru od techna (vydává pod jménem Synister), přes dark progressive v pomalejším i rychlejším tempu (v něm rozhodně nezapře svoji lásku k technu) až po noční psytrance, který by se dal popsat jako dynamický dark psychedelic s groovy nádechem. Braindrop hrál ve více než 35 zemích světa a vydává svoji hudbu na Omveda Records, Occulta Records a techno pod Occultech Recordings.
V Praze nám zahraje dva 1,5h live sety: před půlnocí roztančí naše žabí střevíce dark progressive krouceninami s hypnotickou přešlapovačkou a později v noci nasedáme do ufo talířů, kdy se s ním vydáme na energický noční průlet pěkně od podlahy až ke hvězdám.

EN
Considered by many as one of psytrance's most gifted and versatile artists, Sumith Suresh is one of India's most popular underground electronic music exports having performed all over the world gracing massive festivals and top clubs alike in over 35 countries across 4 continents.He also owns the successful long standing psytrance imprints Omveda Records , Occulta Records and the fast growing techno imprint Occultech Recordings
In Prague Braindrop will perform in two 1,5h live acts: dark progressive before midnight and full psychedelic power set later at night.

 

🐸 PSYCHEDELIC STAGE 🐸
BRAINDROP LIVE dark progressive & dark psychedelic (Omveda Records, Oculta Records, Occultech Recordings) INDIA
https://soundcloud.com/braindropmusic

🛸 DJs
FRANTA MASAKR (VESELLKA sound system)
https://soundcloud.com/frantamasakr

EJCZKA (Ufo Bufo, Urban Antidote Records)
https://www.facebook.com/ejczka

PLECH (Ufo Bufo, Urban Antidote Records)
https://www.facebook.com/djplech

IXTREMIST (Ufo Bufo)
https://soundcloud.com/ixtremist-entheogen

🛸 Visuals
VJ PLUTURNIK (Fullon Crew)
https://www.facebook.com/Pluturnik

ELEMENTAL CREW (Ufo Bufo)
https://www.facebook.com/elementaldecocrew

CYREAL (Ufo Bufo)
https://www.facebook.com/cyreal.eu

🛸 Entry/Vstup
350,- czk 

Ufo Bufo Live 2024