Zvěřvestr 23 Křižanov

Zvěřvestr 23 Křižanov - Večerní Praha 2023

Báječný způsob jak ztrávit poslední víkend končícího roku je nezapomenutelná silvestrovská pařba s kámošema na chatě, kde se dá hudba ohulit pořádně nahlas. Takové místo je RS Křižanov, kde v pátek narazíme suda a začneme si hrát až do konce roku, kdy odprásknem prskavky a bude se pokračovat až do Nového poledne. Celovíkendový párty úlet se silvestrovským vyvrcholením..

Blinkání šampusů, bouchání prskavek, amputace prstů a chlebíčkové zápolení neodmyslitelně doprovází každoroční silvestrovské oslavy. Díky prodloužení víkendu až do pondělí můžete letos s námi v oblacích Vysočiny zažít dokonce Silvestry tři.

Nezapomeňte si na to vzít papučky do chaty, krýgl do báru a na párty jen takové kamarády, které by jste si pozvali oslavit Silvestra do vašeho obýváčku.

A pamatuj, že ani v novém roce hlavně nesmíš být debil.

Silvestrovská párty-estráda není jenom o paření, kalení a hulákání, ale i o rozjímání, odpočinku a regeneraci, k čemuž je možné si dopředu zajednat vyhřáté pokojíčky v baráku nebo v chatách na mailu ubytujzver@gmail.com nebo se těšit do útulného společného sleepoutu.